• کد خبر: 7806
  • گروه خبری : خبر مهم
  • تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱

شرکت آلبا عامل کاهش قیمت آلومینیوم در بورس لندن

به گزارش آی اس ام ، با راه‌اندازی کامل شرکت آلبا از تاریخ ۳۱ جولای سال جاری، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن (LME) کاهش خواهد یافت.

 

alba company شرکت آلبا عامل کاهش قیمت آلومینیوم در بورس لندنحجم فروش شرکت آلبا طی سه ‌ماهه دوم سال جاری به ۳۱۱ هزار و ۹۲۸ تن رسید که بیش از ۲۴۹ هزار و ۵۹۵ تن فروش در سه‌ماهه دوم ۲۰۱۸ است. این رقم نشان‌دهنده ۲۵ درصد رشد فروش سالانه است، این درحالی است که تولید طی سه‌ماهه دوم سال ۲۰۱۹ در این شرکت ۳۰۵ هزار و ۷۲۷ تن بوده که نسبت به سه‌ماهه دوم ۲۰۱۸ با ۲۵۲ هزار و ۸۱ تن تولید، ۲۱ درصد رشد نشان می‌دهد. فروش محصولات ارزش‌افزوده در سه‌ماهه دوم، ۵۲ درصد کل فروش شرکت را شامل گردید، حال آنکه در سال ۲۰۱۸ این رقم ۶۰ درصد کل فروش بوده است.
در نیمه نخست سال ۲۰۱۹، تولید شرکت آلبا به ۵۷۸ هزار و ۴۳۴  تن رسید؛ این درحالی است که تولید شرکت در نیمه نخست ۲۰۱۸، ۵۱۱ هزار و ۴۸۰ تن بوده است لذا تولید شرکت ۱۳ درصد افزایش داشته است همچنین میزان فروش این شرکت در نیمه نخست سال جاری با ۶۷ هزار و ۸۱۰ تن افزایش نسبت به سال گذشته به ۵۶۹ هزار و ۴۲ تن رسید.
به‌گفته تیم موری مدیرعامل شرکت، علت افزایش تولید و فروش در سه‌ماهه دوم سال جاری، آغاز به‌کار خط ۶ ذوب بوده است که تا ۳۱ جولای به ظرفیت کامل تولید خواهد رسید.

  • اشتراک این خبر در :

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید