بدهی مالیاتی ۵۰۰ میلیارد تومانی گروه ملی فولاد ایران

به گزارش مرجع فولاد ایران ، معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور اعلام کرد: گروه ملی فولاد حدود ۵۰۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد.

معاون وزارت کشور در بازدید از گروه ملی فولاد ایران در اهوازبیان کرد: مشکلات موجود در این شرکت اندک است اما این مشکلات دارای اهمیت بسیاری هستند و باید حل شوند.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر مشکلات نقدینگی، ناهماهنگی هایی در حوزه مدیریت این مجموعه وجود دارد که با تصمیمات اتخاذ شده این مشکلات برطرف خواهند شد. با تلاش استاندار خوزستان نقدینگی خوبی به مجموعه گروه ملی فولاد تزریق شده است و با توجه به اینکه بخش از سهام این شرکت در اختیار یکی از بانک ها است باید تصمیمات خوبی اتخاد شود تا شاهد آینده مطلوب این شرکت باشیم.

بابک دین پرست ادامه داد: این واحد تولید فولاد بسیار پویا است که دارای محصولات تولیدی بسیار خوب بوده و از بازار فروش مطلوب برخوردار است. این شرکت با تلاشی که انجام خواهد گرفت قطعا می تواند به روزهای اوج خود باز گردد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور با بیان اینکه گروه ملی فولاد ایران حدود ۵۰۰ میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد، گفت: با تصمیمات اتخاذ شده قرار است تا همه دستگاه های دولتی و بانک ها بر اساس میزان مطالبه ای که از این شرکت دارند، هر کمکی در بخشش جرایم می توانند اعمال کنند.
وی خاطرنشان کرد: در این زمینه تلاش خواهیم کرد تا راه حلی برای بخشش جرایم و همچنین حل مشکلات این شرکت اندیشیده شود.

  • اشتراک این خبر در :

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید