رویکرد متفاوت بیمه تعاون در مسیر شاخص شدن

به گزارش آکادمی اقتصادی مرجع فولاد، مدیر عامل آی اس ام طی یادداشتی به عملکرد مثبت شرکت بیمه تعاون در سال گذشته پرداخت وآن را گامی بلند در جهت پیشرفت و شاخص شدن سهم  شرکت دانست.

تعاون - رویکرد متفاوت بیمه تعاون در مسیر شاخص شدن
مودی گفت : با توجه به پذیرش شرکت بیمه تعاون در بازار دوم فرابورس و خروج از بازار پایه ، گام بلندی در خصوص افزایش شفافیت و به دنبال آن پیشرفت هرچه بیشتر این شرکت و رشد ارزش سهام این شرکت با نماد وتعاون برداشته شد.

مدیر آی اس ام گفت : دلیل ورود پول به سهم بیمه جهت ارزش برند و افزایش قیمت سهام است که با ورود بیمه تعاون به بازار دوم و انتشار گزارش های عملکرد قوی ، این سهم به جایگاه واقعی خود در بازار سرمایه خواهد رسید. با بررسی صورت های مالی در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ :

  •  شرکت بیمه  در دوره ۶ ماهه به ازای هر سهم ۲۲۰ ریال سود محقق کرده است. که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۶% افزایش داشته است

  • بیمه تعاون همچنین طی عملکرد ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ مبلغ ۳۳۰,۶۰۷ میلیون ریال سود محقق کرده است.

بیمه برای نخستین بار در کشور ، بیمه‌ پارامتریک  را با نام بیمه توقف کسب‌وکار ناشی از اپیدمی همزمان با شیوع کرونا و در راستای حمایت از کسب‌وکارها طراحی کرده است. بیمه پارامتریک این شرکت مورد استقبال جامعه مخاطبان نیز قرار گرفته است و مدیران ارشد بیمه مرکزی از این اقدام تقدیر کردند که نشان دهنده ارتقای کیفیت و ارائه خدمات  نوین در بیمه تعاون است.

امید است با تکمیل فرایند درج نماد وتعاون در بازار فرابورس و انتشار گزارش های قوی عملکرد شرکت در ماه های آتی و فرایند افزایش سرمایه با ادامه روند تلاش های موفقیت آمیز مدیریت مجموعه و امور سهام شرکت، این سهم ارزنده به جایگاه واقعی خود در بازار سرمایه دست یابد و به عنوان شاخص بخش بیمه ای مطرح شود .

  • اشتراک این خبر در :

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

یک دیدگاه برای “رویکرد متفاوت بیمه تعاون در مسیر شاخص شدن”

پاسخی بگذارید