خبر خوش برای سهام فملی اختصاص ۵۰۰ میلیارد + بیمه

حمایت ویژه از سهام فملی با اختصاص ۵۰۰ میایلارد تومان و ایجاد پوشش های بیمه ای برای سهامداران.

به گزارش آکادمی اقتصادی مرجع فولاد، مدیر عامل شرکت صنایع ملی مس اعلام کرد حمایت ویؤه از سهامدارن فملی در راستای تاکیدات رئیس هیئت عامل ایمیدرو انجام شد؛ این حمایت شامل اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان و بیمه می باشد.

نکات اصلی گفته های مدیرعامل شرکت مس سرچشمه :
ختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان توسط شرکت ملی مس برای حمایت از سهام فملی در بورس
🔸امنیت بیمه‌‌ای برای سهامداران مس در آینده نزدیک ایجاد می شود
🔹سهامداران عمده فملی به ارزش این سهم واقفند و سال گذشته فروشنده جدی در سهام شرکت مس در بین حقوقی‌ها و سهامداران عمده نداشتیم و این دسته از سهامداران به افزودن سهم مس به پورتفوی خود اقدام کردند.
🔸صندوق‌های بزرگ سرمایه‌گذاری در طول سال گذشته و امسال این سهم را هدف گذاری کردند و اسهم فملی را به عنوان یک سهم شاخص ساز در بازار سرمایه می شناسند.
🔹شرکت مس صندوق بازارگردانی دارد که این صندوق در روزهای گذشته روان سازی قیمت و کمک به نقد شوندگی سهام را در دستور کار خود قرار داد.
🔸توصیه ما به سهامدارانی که سهام شرکت مس و شرکت‌های بزرگ ایمیدرو را دارند این است که به این شرکت ها به صورت بلندمدت نگاه کنند و در اثر تلاطم‌های کوتاه مدت تصمیم گیری نکنند.
🔹شرکت در حال بررسی و برنامه‌ریزی و ایجاد الگویی برای بیمه سهام به نام اختیار اوراق فروش تبعه سهام است تا برای سهامدارانی که نگرانی‌هایی در خصوص سهام فملی (سهام مس) دارند امنیت بیمه‌ای فراهم آید.
🔸پوشش ریسک بیمه ای را برای سهامداران خرد طراحی کرده‌ ایم.

2 1024x1024 - خبر خوش برای سهام فملی اختصاص 500 میلیارد + بیمه

  • اشتراک این خبر در :

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید