راه اندازی شبکه اقتصاد دانش بنیان

آکادمی مرجع فولاد و متالورژی ایران در نظر دارد با همکاری ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان ، شبکه اقتصاد دانش بنیان را در جهت دست یابی به اهداف نظام و گذار از اقتصاد نفتی به اقتصاد دانش بنیان راه اندازی کند.

محمد مودی در خصوص شبکه اقتصاد دانش بنیان گفت : موفقیت کشور در زمینه اقتصاد دانش بنیان نیازمند اصلاح فرهنگ و نگرش اقتصادی و علمی جامعه است ، که با تشکیل این شبکه محقق خواهد شد.مهمترین مساله در ایجاد شبکه دانش بنیان مشارکت حداکثر نخبگان عزیز و همکاری دانشگاه ها و سازمان های ذیربط است.

مدیر آکادمی مرجع فولاد و متالورژی ایران گفت : با توجه به اسناد بالا دستی بویژه سیاست های علم و فناوری ، اقتصاد مقاومتی در گروه اقتصاد دانش بنیان است . با توجه به خط و مشی آکادمی مرجع فولاد و متالورژی ایران (آی اس ام ) که با هدف رشد اقتصاد دانش بنیان به منظور ایجاد سهم موثر در تولید ناخالص ملی تاسیس شد ، امید است فرهنگ سازی اصول اقتصاد دانش بنیان در میان مسئولان و مردم به خوبی شکل گیرد.

بنیان - راه اندازی شبکه اقتصاد دانش بنیان

آی اس ام همه ابزار و توان خود را در بومی سازی تکنولوژی های روز دنیا در صنعت و خودکفایی در زمینه ساخت و تولید مواد پیشرفته به کار گرفته است تا با رسیدن به هدف سیاست های کلی علم و فناوری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری ، ایران اسلامی به کشور پیشرو و برتر در زمینه اقتصاد دانش بنیان باشد.

  • اشتراک این خبر در :

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید