روش نوین شرکت دانش بنیان مهندسی ارتعاشات نوآوران پایش در سازه‌ها

پایداری سازه‌های عظیم مورد استفاده در صنایع توسط شرکت دانش بنیان مهندسی ارتعاشات نوآوران پایش با روش های فناورانه به منظور افزایش دوام و عمر سازه ها

به گزارش آی اس ام ، شرکت دانش بنیان مهندسی ارتعاشات نوآوران پایش با روش های فناورانه پایداری سازه‌های عظیم مورد استفاده در صنایع را انجام داد. سازه های مورد استفاده در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی بیشترین زمینه کاربردی ای نوآوری را دارند.
میلاد علیدادی، مدیرعامل شرکت دانش بنیان مهندسی ارتعاشات نوآوران پایش، در خصوص فعالیت های این مجموعه به آکادمی مرجع فولاد و متالورژی ایران گفت:  با ارائه خدمات آنالیز مودال و تغییر شکل سازه (ODS) از راه شناسایی فرکانس‌های طبیعی سیستم به کمک تجهیزات دانش‌بنیان و روش‌های فناورانه، امکان وقوع رزونانس را بررسی می‌کنیم.

مهندس میلاد علیدادی با اشاره به کاربرد فراوان این روش‌ها در صنایع گوناگون اظهار کرد: این روش به کمک صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و پالایش می‌آید و در اتقای سطح فنی و کیفی واحدهای تعمیراتی صنایع نفت و گاز و پالایش کارایی دارد.

آی اس ام ( آکادمی مرجع فولاد و متالورژی ایران) با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حمایت کامل از این نوع اقدامات نوآورانه در جهت خودکفایی و بومی سازی تکنولوژی معرفی شرکت دانش بنیان مهندسی ارتعاشات نوآوران پایش به صنایع و بازار را انجام می دهد و با افتخار از اقدامات مهندسان و نخبگان ایرانی قدردانی می نماید.

  • اشتراک این خبر در :

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید